Bodoe/Glimt
Witamy w Bodoe/Glimt (Norway - Liga norweska) statystyki . Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.
Bodoe/Glimt Staty
Statystyki ostatnie 6 meczów
Ogólne statystyki meczów
103
Meczów
238
Gole
2.31
na mecz
63
Wygrane
24
Remisy
16
Przegrane
61.2%
Over 2.5
88.3%
Over 1.5
34.95%
CS
56.31%
BTTS
Zmień statystyki drużyny:
Wszystkie
Home
Away
Aktualny mecz Bodoe/Glimt
Norwegia - Liga norweska
Nierozpoczęty
Norwegia - Liga norweska
Nierozpoczęty
Norwegia - Liga norweska
Nierozpoczęty
Statystyki w sezonie
Wszystkie
Home
Away
Round 1
Oestsiden 0
Sarpsborg 08
7
Express 0
Jerv
7
Floeya 1
Skjervoey 2
Fjoera 0
Aalesund
3
Aassiden 1
Notodden 2
Bjarg 2
FK Fyllingsdalen 1
Rana FK 0
Bodoe/Glimt
4
Spjelkavik 0
Brattvaag
4
Brodd 0
Bryne
2
Byaasen 1
Kolstad 0
Dahle 1
Ranheim
8
Djerv 1919 1
FK Haugesund
3
Sola 1
Egersund 3
Elverum 2
Ottestad 1
IL Froeya 2
Fana 2
Flint 2
FK Toensberg 1
Vindbjart 0
Flekkeroey 6
Floroe
0
Sogndal
5
Foerde 1
Hoedd
5
Follo
0
Grorud 0
Fram Larvik 0
Oern-Horten 0
Furnes 0
Hamarkameratene 7
Gjelleraasen 3
Kjelsaas 4
Gneist 1
Sotra Sportsklubb 3
Hei 1
Odds Ballklubb
6
Hoenefoss
0
Stroemsgodset
4
Ishavsbyen 0
Tromsoe
8
Gamle Oslo 0
KFUM
3
Kolbu/KK 1
Vaalerenga
5
Loerenskog 1
Kongsvinger 2
Lyn
2
Stabaek
3
Melhus 1
Strindheim 3
Aaskollen 2
Mjoendalen
6
Sprint Jeloey 2
Moss 3
Tillerbyen
0
Nardo 2
Oppsal 0
Skeid 4
Randesund 0
Start
6
Verdal 0
Rosenborg Trondheim
6
Rosseland 1
Viking
6
Vardeneset 1
Sandnes
4
Vidar 4
Staal Joerpeland 0
Gjoevik-Lyn 1
Raufoss 1
Lokomotiv Oslo FK 1
Eidsvold TF 2
Harstad 2
Senja 1
Nordstrand 0
Frigg 1
Os 6
Aasane
5
Bossekop 0
Alta 2
Pors Grenland 2
Arendal Fotball 3
Ullern
3
Asker 0
Baerum
1
Kvik Halden
2
Voss 0
Brann
7
Bremnes 2
Nest Sotra
5
Brumunddal 2
Stroemmen
0
Finnsnes 2
Tromsdalen 4
Raade 0
Fredrikstad
1
Herd 0
Molde
2
Trygg/Lade 1
Levanger
2
Orkla 3
Stjoerdals Blink
6
Skjetten 0
Ull/Kisa 3
Traeff 4
Vard Haugesund 4
Junkeren 2
Mjoelner 2
Surnadal 1
Kristiansund BK
4
Eidsvold IF 0
Lillestroem
7
Halsen 1
Sandefjord
4
Round 2
Bjarg 1
Sogndal
4
Egersund 1
Sandnes
2
Kvik Halden
0
Fredrikstad
1
Ull/Kisa 2
Grorud 1
Ullern
0
KFUM
2
Nardo 0
Ranheim
1
Brumunddal 3
Vaalerenga
4
Tromsdalen 2
Alta 0
Hoedd
0
Aalesund
3
Arendal Fotball 2
Start
3
Harstad 0
Bodoe/Glimt
5
Os 1
Brann
6
Brattvaag
2
Molde
4
Byaasen 3
Stjoerdals Blink
3
Elverum 1
Hamarkameratene 3
Fana 0
FK Haugesund
1
Flekkeroey 2
Odds Ballklubb
3
Flint 1
Sandefjord
5
Fram Larvik 1
Jerv
2
Gjoevik-Lyn 3
Stroemsgodset
2
Junkeren 1
Lillestroem
2
Kjelsaas 1
Mjoendalen
0
Strindheim 1
Kristiansund BK
3
Levanger
1
Rosenborg Trondheim
2
Moss 1
Sarpsborg 08
0
Sotra Sportsklubb 3
Nest Sotra
0
Notodden 1
Stabaek
3
Skjervoey 1
Tromsoe
4
Vard Haugesund 1
Viking
2
Vidar 1
Bryne
3
Frigg 0
Skeid 1
Eidsvold TF 3
Kongsvinger 2
Round 3
Viking
1
Kristiansund BK
0
Tromsdalen 0
Bryne
1
Hamarkameratene 0
Tromsoe
0
Jerv
2
Odds Ballklubb
3
Brann
6
Fredrikstad
0
KFUM
1
Sogndal
1
Ull/Kisa 0
Ranheim
2
Sandnes
0
Rosenborg Trondheim
2
Vaalerenga
0
Bodoe/Glimt
1
Lillestroem
1
Aalesund
0
Byaasen 1
Sandefjord
2
Eidsvold TF 1
Molde
4
Sotra Sportsklubb 0
FK Haugesund
1
Gjoevik-Lyn 0
Stabaek
7
Kjelsaas 3
Skeid 3
Moss 0
Start
3
Round 4
Viking
2
Rosenborg Trondheim
0
Sogndal
1
Lillestroem
2
Sandefjord
4
Odds Ballklubb
1
Start
1
Tromsoe
1
Stabaek
5
Bryne
0
Skeid 1
Molde
3
Brann
3
FK Haugesund
1
Ranheim
0
Bodoe/Glimt
4
quarterfinal
Brann
3
Sandefjord
0
Tromsoe
2
Lillestroem
3
Bodoe/Glimt
5
Viking
3
Stabaek
1
Molde
1
semifinal
Lillestroem
1
Bodoe/Glimt
0
Stabaek
0
Brann
2
final
Brann
2
Lillestroem
0
Winner Brann
Pokaż pełną drabinkę Ukryj drabinkę
1/16
Celtic Glasgow
1 0
Bodoe/Glimt
3 2
17-02-2022
Celtic Glasgow
1 - 3
Bodoe/Glimt
24-02-2022
Bodoe/Glimt
2 - 0
Celtic Glasgow
Leicester City
4 3
Randers FC
1 1
17-02-2022
Leicester City
4 - 1
Randers FC
24-02-2022
Randers FC
1 - 3
Leicester City
Olympique Marsylia
3 3
FK Karabach
1 0
17-02-2022
Olympique Marsylia
3 - 1
FK Karabach
24-02-2022
FK Karabach
0 - 3
Olympique Marsylia
Sparta Praga
0 1
Partizan Belgrad
1 2
17-02-2022
Sparta Praga
0 - 1
Partizan Belgrad
24-02-2022
Partizan Belgrad
2 - 1
Sparta Praga
FC Midtjylland
1 1
PAOK Saloniki
0 2
17-02-2022
FC Midtjylland
1 - 0
PAOK Saloniki
24-02-2022
PAOK Saloniki
2 - 1
FC Midtjylland
Fenerbahce
2 2
Slavia Praga
3 3
17-02-2022
Fenerbahce
2 - 3
Slavia Praga
24-02-2022
Slavia Praga
3 - 2
Fenerbahce
PSV Eindhoven
1 1
Maccabi Tel Awiw
0 1
17-02-2022
PSV Eindhoven
1 - 0
Maccabi Tel Awiw
24-02-2022
Maccabi Tel Awiw
1 - 1
PSV Eindhoven
Rapid Wiedeń
2 0
Vitesse
1 2
17-02-2022
Rapid Wiedeń
2 - 1
Vitesse
24-02-2022
Vitesse
2 - 0
Rapid Wiedeń
1/8
Bodoe/Glimt
2 2
AZ Alkmaar
1 2
10-03-2022
Bodoe/Glimt
2 - 1
AZ Alkmaar
17-03-2022
AZ Alkmaar
2 - 2
Bodoe/Glimt
Olympique Marsylia
2 2
FC Basel
1 1
10-03-2022
Olympique Marsylia
2 - 1
FC Basel
17-03-2022
FC Basel
1 - 2
Olympique Marsylia
PSV Eindhoven
4 4
FC Kopenhaga
4 0
10-03-2022
PSV Eindhoven
4 - 4
FC Kopenhaga
17-03-2022
FC Kopenhaga
0 - 4
PSV Eindhoven
Leicester City
2 1
Rennes
0 2
10-03-2022
Leicester City
2 - 0
Rennes
17-03-2022
Rennes
2 - 1
Leicester City
Partizan Belgrad
2 1
Feyenoord Rotterdam
5 3
10-03-2022
Partizan Belgrad
2 - 5
Feyenoord Rotterdam
17-03-2022
Feyenoord Rotterdam
3 - 1
Partizan Belgrad
PAOK Saloniki
1 2
Gent
0 1
10-03-2022
PAOK Saloniki
1 - 0
Gent
17-03-2022
Gent
1 - 2
PAOK Saloniki
Slavia Praga
4 3
LASK Linz
1 4
10-03-2022
Slavia Praga
4 - 1
LASK Linz
17-03-2022
LASK Linz
4 - 3
Slavia Praga
Vitesse
0 1
AS Roma
1 1
10-03-2022
Vitesse
0 - 1
AS Roma
17-03-2022
AS Roma
1 - 1
Vitesse
quarterfinal
Bodoe/Glimt
2 0
AS Roma
1 4
07-04-2022
Bodoe/Glimt
2 - 1
AS Roma
14-04-2022
AS Roma
4 - 0
Bodoe/Glimt
Leicester City
0 2
PSV Eindhoven
0 1
07-04-2022
Leicester City
0 - 0
PSV Eindhoven
14-04-2022
PSV Eindhoven
1 - 2
Leicester City
Olympique Marsylia
2 1
PAOK Saloniki
1 0
07-04-2022
Olympique Marsylia
2 - 1
PAOK Saloniki
14-04-2022
PAOK Saloniki
0 - 1
Olympique Marsylia
Feyenoord Rotterdam
3 3
Slavia Praga
3 1
07-04-2022
Feyenoord Rotterdam
3 - 3
Slavia Praga
14-04-2022
Slavia Praga
1 - 3
Feyenoord Rotterdam
semifinal
Feyenoord Rotterdam
3 0
Olympique Marsylia
2 0
28-04-2022
Feyenoord Rotterdam
3 - 2
Olympique Marsylia
05-05-2022
Olympique Marsylia
0 - 0
Feyenoord Rotterdam
Leicester City
1 0
AS Roma
1 1
28-04-2022
Leicester City
1 - 1
AS Roma
05-05-2022
AS Roma
1 - 0
Leicester City
final
AS Roma
1
Feyenoord Rotterdam
0
Winner AS Roma
Pokaż pełną drabinkę Ukryj drabinkę
Round 1
Aakra 2
Vard Haugesund 2
Aassiden 0
Mjoendalen
3
Brumunddal 1
Hamarkameratene 2
Byaasen 3
Ranheim
4
Donn
1
Jerv
2
Sandviken 1
FK Fyllingsdalen 2
Ready 4
Grei 0
Halsen 1
Notodden 5
Kvik Halden
0
Sarpsborg 08
2
Sola 1
Madla 0
Melhus 0
Rosenborg Trondheim
7
Vestfossen 1
Moss 3
Os 2
Nest Sotra
6
Pors Grenland 1
Sandefjord
4
Staal Joerpeland 2
Viking
3
Kraakeroey 0
Fredrikstad
3
Lyn
0
Vaalerenga
4
Traeff 0
Aalesund
4
Lysekloster 1
Aasane
2
Ullern
3
Asker 1
Rana FK 1
Bodoe/Glimt
4
Hoenefoss
0
Stroemsgodset
2
Loerenskog 1
Stroemmen
2
Verdal 0
Nardo 6
NIL-Trysil 0
Raufoss 1
Oern-Horten 1
Ull/Kisa 2
Oppsal 0
Skeid 2
Strindheim 2
Orkla 4
Stovner 2
Grorud 5
Harstad 2
Melbo 0
Spjelkavik 1
Molde
4
Flint 1
Fram Larvik 2
Lokomotiv Oslo FK 0
Kjelsaas 1
Aardal 0
Floroe
1
Brodd 0
Sandnes
3
Gjelleraasen 1
Eidsvold TF 4
Fjoera 0
Sogndal
3
Stord 2
FK Haugesund
2
FK Toensberg 0
Odds Ballklubb
1
Vindbjart 0
Flekkeroey 1
Gjoevik-Lyn 2
Toten 0
Volda 2
Kristiansund BK
4
Skjervoey 0
Alta 1
Mandalskameratene 1
Arendal Fotball 2
Bjarg 0
Brann
5
Sunndal 0
Brattvaag
4
Hinna FK 0
Bryne
4
Vardeneset 0
Djerv 1919 3
Elverum 1
Kongsvinger 3
Express 0
Start
8
Fana 2
Sotra Sportsklubb 1
Follo
0
Stabaek
1
Funnefoss/Vormsund 0
Lillestroem
4
NTNUI 0
Stjoerdals Blink
6
Skaanland 0
Tromsoe
11
Nordstrand 2
Baerum
2
Vidar 2
Egersund 1
Finnsnes 0
Senja 3
Floeya 3
Tromsdalen 3
Herd 0
Hoedd
3
Tynset 1
Tillerbyen
4
Frigg 2
KFUM
4
Junkeren 2
Mjoelner 0
Kolstad 0
Levanger
5
Round 2
FK Fyllingsdalen 1
Nest Sotra
2
Aakra 2
Sandnes
3
Arendal Fotball 5
Sandefjord
4
Junkeren 1
Bodoe/Glimt
3
Fram Larvik 0
Odds Ballklubb
1
Moss 3
Fredrikstad
1
Kjelsaas 0
Grorud 1
Tillerbyen
1
Kristiansund BK
5
Notodden 0
Mjoendalen
3
Nordstrand 0
Sarpsborg 08
3
Orkla 1
Rosenborg Trondheim
11
Ready 0
Stroemsgodset
1
Ull/Kisa 0
Stabaek
1
Skeid 1
Lillestroem
2
Djerv 1919 0
Viking
2
Hoedd
1
Molde
2
Levanger
0
Ranheim
2
Ullern
1
Vaalerenga
3
Eidsvold TF 1
Raufoss 3
Flekkeroey 2
Jerv
2
Alta 3
Tromsoe
1
Fana 0
Brann
3
Nardo 3
Stjoerdals Blink
0
Harstad 2
Senja 2
Brattvaag
2
Aalesund
3
Stord 0
Aasane
4
Sola 0
Bryne
6
Floeya 1
KFUM
5
Gjoevik-Lyn 0
Hamarkameratene 3
Floroe
1
Sogndal
5
Kongsvinger 3
Stroemmen
0
Vidar 0
Start
2
Round 3
Viking
3 -
Rosenborg Trondheim
1 -
22-09-2021
Viking
3 - 1
Rosenborg Trondheim
22-09-2021
Rosenborg Trondheim
0 - 0
Viking
Ranheim
1 -
Aalesund
1 -
22-09-2021
Ranheim
1 - 1
Aalesund
22-09-2021
Aalesund
0 - 0
Ranheim
Sogndal
0 -
Aasane
2 -
22-09-2021
Sogndal
0 - 2
Aasane
22-09-2021
Aasane
0 - 0
Sogndal
Alta 1 -
Bodoe/Glimt
2 -
22-09-2021
Alta
1 - 2
Bodoe/Glimt
22-09-2021
Bodoe/Glimt
0 - 0
Alta
Nardo 2 -
Arendal Fotball 2 -
22-09-2021
Nardo
2 - 2
Arendal Fotball
22-09-2021
Arendal Fotball
0 - 0
Nardo
Harstad 0 -
Brann
5 -
22-09-2021
Harstad
0 - 5
Brann
22-09-2021
Brann
0 - 0
Harstad
Bryne
1 -
Molde
4 -
22-09-2021
Bryne
1 - 4
Molde
22-09-2021
Molde
0 - 0
Bryne
Kongsvinger 4 -
Flekkeroey 1 -
22-09-2021
Kongsvinger
4 - 1
Flekkeroey
22-09-2021
Flekkeroey
0 - 0
Kongsvinger
Hamarkameratene 1 -
Raufoss 2 -
22-09-2021
Hamarkameratene
1 - 2
Raufoss
22-09-2021
Raufoss
0 - 0
Hamarkameratene
Start
4 -
Mjoendalen
2 -
22-09-2021
Start
4 - 2
Mjoendalen
22-09-2021
Mjoendalen
0 - 0
Start
Moss 1 -
Sandnes
7 -
22-09-2021
Moss
1 - 7
Sandnes
22-09-2021
Sandnes
0 - 0
Moss
Nest Sotra
0 -
Sarpsborg 08
5 -
22-09-2021
Nest Sotra
0 - 5
Sarpsborg 08
22-09-2021
Sarpsborg 08
0 - 0
Nest Sotra
Vaalerenga
0 -
Odds Ballklubb
3 -
22-09-2021
Vaalerenga
0 - 3
Odds Ballklubb
22-09-2021
Odds Ballklubb
0 - 0
Vaalerenga
Stroemsgodset
5 -
Stabaek
1 -
22-09-2021
Stroemsgodset
5 - 1
Stabaek
22-09-2021
Stabaek
0 - 0
Stroemsgodset
Grorud 2 -
Lillestroem
3 -
22-09-2021
Grorud
2 - 3
Lillestroem
22-09-2021
Lillestroem
0 - 0
Grorud
KFUM
3 -
Kristiansund BK
1 -
22-09-2021
KFUM
3 - 1
Kristiansund BK
22-09-2021
Kristiansund BK
0 - 0
KFUM
Round 4
Molde
3
Odds Ballklubb
2
Aasane
0
Sarpsborg 08
5
Nardo 0
Lillestroem
4
KFUM
1
Brann
0
Kongsvinger 0
Viking
2
Raufoss 1
Stroemsgodset
1
Sandnes
2
Start
0
Aalesund
0
Bodoe/Glimt
3
quarterfinal
Bodoe/Glimt
4
Lillestroem
1
Molde
4
Sarpsborg 08
2
Sandnes
0
Stroemsgodset
4
KFUM
0
Viking
5
semifinal
Bodoe/Glimt
2
Viking
1
Molde
3
Stroemsgodset
0
final
Bodoe/Glimt
0
Molde
1
Winner Molde
Pokaż pełną drabinkę Ukryj drabinkę
Round 2
Szachcior Soligorsk
1 0
CS Fola Esch
2 1
22-07-2021
Szachcior Soligorsk
1 - 2
CS Fola Esch
29-07-2021
CS Fola Esch
1 - 0
Szachcior Soligorsk
Valur
0 0
Bodoe/Glimt
3 3
22-07-2021
Valur
0 - 3
Bodoe/Glimt
29-07-2021
Bodoe/Glimt
3 - 0
Valur
Partizan Belgrad
1 2
DAC 1904 Dunajska Streda
0 0
22-07-2021
Partizan Belgrad
1 - 0
DAC 1904 Dunajska Streda
29-07-2021
DAC 1904 Dunajska Streda
0 - 2
Partizan Belgrad
Dundalk
2 2
Levadia Maardu 2 1
22-07-2021
Dundalk
2 - 2
Levadia Maardu
29-07-2021
Levadia Maardu
1 - 2
Dundalk
Ujpest
2 3
FC Vaduz
1 1
22-07-2021
Ujpest
2 - 1
FC Vaduz
29-07-2021
FC Vaduz
1 - 3
Ujpest
Drita 0 2
Feyenoord Rotterdam
0 3
22-07-2021
Drita
0 - 0
Feyenoord Rotterdam
29-07-2021
Feyenoord Rotterdam
3 - 2
Drita
FH Hafnarfjordur
0 1
Rosenborg Trondheim
2 4
22-07-2021
FH Hafnarfjordur
0 - 2
Rosenborg Trondheim
29-07-2021
Rosenborg Trondheim
4 - 1
FH Hafnarfjordur
Hajduk Split
2 1
Tobył Kostanaj
0 4
22-07-2021
Hajduk Split
2 - 0
Tobył Kostanaj
29-07-2021
Tobył Kostanaj
4 - 1
Hajduk Split
Pogoń Szczecin
0 0
Osijek
0 1
22-07-2021
Pogoń Szczecin
0 - 0
Osijek
29-07-2021
Osijek
1 - 0
Pogoń Szczecin
Aberdeen
5 0
Haecken
1 2
22-07-2021
Aberdeen
5 - 1
Haecken
29-07-2021
Haecken
2 - 0
Aberdeen
Linfield
4 0
Borac Banja Luka
0 0
22-07-2021
Linfield
4 - 0
Borac Banja Luka
29-07-2021
Borac Banja Luka
0 - 0
Linfield
Hibernian
3 2
FC Santa Coloma
0 1
22-07-2021
Hibernian
3 - 0
FC Santa Coloma
29-07-2021
FC Santa Coloma
1 - 2
Hibernian
FK Velez Mostar
2 0
AEK Ateny
1 1
22-07-2021
FK Velez Mostar
2 - 1
AEK Ateny
29-07-2021
AEK Ateny
1 - 0
FK Velez Mostar
Larne 2 1
AGF
1 1
22-07-2021
Larne
2 - 1
AGF
29-07-2021
AGF
1 - 1
Larne
Gent
4 0
Vaalerenga
0 2
22-07-2021
Gent
4 - 0
Vaalerenga
29-07-2021
Vaalerenga
2 - 0
Gent
Sutjeska
0 1
Maccabi Tel Awiw
0 3
22-07-2021
Sutjeska
0 - 0
Maccabi Tel Awiw
29-07-2021
Maccabi Tel Awiw
3 - 1
Sutjeska
Steaua Bukareszt
1 1
Szachtior Karaganda
0 2
22-07-2021
Steaua Bukareszt
1 - 0
Szachtior Karaganda
29-07-2021
Szachtior Karaganda
2 - 1
Steaua Bukareszt
FC Basel
3 2
Partizani
0 0
22-07-2021
FC Basel
3 - 0
Partizani
29-07-2021
Partizani
0 - 2
FC Basel
HB Torshavn
4 2
Budućnost Podgorica 0 0
22-07-2021
HB Torshavn
4 - 0
Budućnost Podgorica
27-07-2021
Budućnost Podgorica
0 - 2
HB Torshavn
Arda Kardzhali 0 0
Hapoel Be'er Szewa
2 4
22-07-2021
Arda Kardzhali
0 - 2
Hapoel Be'er Szewa
29-07-2021
Hapoel Be'er Szewa
4 - 0
Arda Kardzhali
Shkupi Skopje 0 0
Santa Clara
3 2
22-07-2021
Shkupi Skopje
0 - 3
Santa Clara
29-07-2021
Santa Clara
2 - 0
Shkupi Skopje
AEL Limassol
1 1
Vllaznia Szkodra
0 0
22-07-2021
AEL Limassol
1 - 0
Vllaznia Szkodra
29-07-2021
Vllaznia Szkodra
0 - 1
AEL Limassol
Apollon Limassol
1 2
MSK Zilina
3 2
22-07-2021
Apollon Limassol
1 - 3
MSK Zilina
29-07-2021
MSK Zilina
2 - 2
Apollon Limassol
Dinamo Batumi
0 4
BATE Borysów
1 1
22-07-2021
Dinamo Batumi
0 - 1
BATE Borysów
29-07-2021
BATE Borysów
1 - 4
Dinamo Batumi
CS Petrocub 0 0
Sivasspor
1 1
22-07-2021
CS Petrocub
0 - 1
Sivasspor
29-07-2021
Sivasspor
1 - 0
CS Petrocub
Laci
1 -
CS Universitatea Craiova
0 -
22-07-2021
Laci
1 - 0
CS Universitatea Craiova
22-07-2021
CS Universitatea Craiova
0 - 0
Laci
Viktoria Pilzno
2 2
Dinamo Brest
1 1
22-07-2021
Viktoria Pilzno
2 - 1
Dinamo Brest
29-07-2021
Dinamo Brest
1 - 2
Viktoria Pilzno
FC Kopenhaga
4 5
Tarpieda-BiełAZ Żodzino
1 0
22-07-2021
FC Kopenhaga
4 - 1
Tarpieda-BiełAZ Żodzino
29-07-2021
Tarpieda-BiełAZ Żodzino
0 - 5
FC Kopenhaga
Liteks Łowecz
0 0
FK Liepaja
0 0
22-07-2021
Liteks Łowecz
0 - 0
FK Liepaja
29-07-2021
FK Liepaja
0 - 0
Liteks Łowecz
Gzira United 0 0
Rijeka
2 1
22-07-2021
Gzira United
0 - 2
Rijeka
29-07-2021
Rijeka
1 - 0
Gzira United
Teuta Durres
0 3
Inter Club d'Escaldes
2 0
22-07-2021
Teuta Durres
0 - 2
Inter Club d'Escaldes
27-07-2021
Inter Club d'Escaldes
0 - 3
Teuta Durres
Riga FC 2 1
Shkendija Tetowo
0 0
22-07-2021
Riga FC
2 - 0
Shkendija Tetowo
29-07-2021
Shkendija Tetowo
0 - 1
Riga FC
Łokomotiw Płowdiw
1 0
Slovacko
0 1
22-07-2021
Łokomotiw Płowdiw
1 - 0
Slovacko
29-07-2021
Slovacko
1 - 0
Łokomotiw Płowdiw
Suduva
0 0
Raków Częstochowa
0 0
22-07-2021
Suduva
0 - 0
Raków Częstochowa
29-07-2021
Raków Częstochowa
0 - 0
Suduva
Spartak Trnawa
0 1
Sepsi OSK
0 1
22-07-2021
Spartak Trnawa
0 - 0
Sepsi OSK
29-07-2021
Sepsi OSK
1 - 1
Spartak Trnawa
Elfsborg
4 5
Milsami Orgiejów
0 0
22-07-2021
Elfsborg
4 - 0
Milsami Orgiejów
29-07-2021
Milsami Orgiejów
0 - 5
Elfsborg
Hammarby
3 1
NK Maribor
1 0
22-07-2021
Hammarby
3 - 1
NK Maribor
29-07-2021
NK Maribor
0 - 1
Hammarby
F91 Dudelange
0 0
Bohemian FC
1 3
22-07-2021
F91 Dudelange
0 - 1
Bohemian FC
29-07-2021
Bohemian FC
3 - 0
F91 Dudelange
Dinamo Tbilisi
1 1
Maccabi Hajfa
2 5
22-07-2021
Dinamo Tbilisi
1 - 2
Maccabi Hajfa
29-07-2021
Maccabi Hajfa
5 - 1
Dinamo Tbilisi
Austria Wiedeń
1 1
Breidablik
1 2
22-07-2021
Austria Wiedeń
1 - 1
Breidablik
29-07-2021
Breidablik
2 - 1
Austria Wiedeń
Olimpija Lublana
1 0
Birkirkara
0 1
22-07-2021
Olimpija Lublana
1 - 0
Birkirkara
29-07-2021
Birkirkara
1 - 0
Olimpija Lublana
FC Sochi
3 4
Keshla
0 2
22-07-2021
FC Sochi
3 - 0
Keshla
29-07-2021
Keshla
2 - 4
FC Sochi
FK Karabach
0 1
FC Ashdod
0 0
22-07-2021
FK Karabach
0 - 0
FC Ashdod
29-07-2021
FC Ashdod
0 - 1
FK Karabach
KuPS
2 3
Vorskla
2 2
22-07-2021
KuPS
2 - 2
Vorskla
29-07-2021
Vorskla
2 - 3
KuPS
Molde
3 0
Servette Genewa
0 2
22-07-2021
Molde
3 - 0
Servette Genewa
29-07-2021
Servette Genewa
2 - 0
Molde
Rigas Futbola skola
3 2
Puskas FC Academy
0 0
22-07-2021
Rigas Futbola skola
3 - 0
Puskas FC Academy
29-07-2021
Puskas FC Academy
0 - 2
Rigas Futbola skola
FK Panevezys 0 0
Vojvodina
1 1
22-07-2021
FK Panevezys
0 - 1
Vojvodina
29-07-2021
Vojvodina
1 - 0
FK Panevezys
Ararat 2 3
Śląsk Wrocław
4 3
22-07-2021
Ararat
2 - 4
Śląsk Wrocław
29-07-2021
Śląsk Wrocław
3 - 3
Ararat
FK Astana
2 1
Aris Thessaloniki FC
0 2
22-07-2021
FK Astana
2 - 0
Aris Thessaloniki FC
29-07-2021
Aris Thessaloniki FC
2 - 1
FK Astana
Cukaricki
0 2
Sumqayit
0 0
21-07-2021
Cukaricki
0 - 0
Sumqayit
29-07-2021
Sumqayit
0 - 2
Cukaricki
Folgore
1 2
Hibernians
3 4
20-07-2021
Folgore
1 - 3
Hibernians
27-07-2021
Hibernians
4 - 2
Folgore
FC Prishtina 4 2
Connah's Quay
1 4
20-07-2021
FC Prishtina
4 - 1
Connah's Quay
29-07-2021
Connah's Quay
4 - 2
FC Prishtina
FK Kauno Zalgiris 0 1
TNS
5 5
20-07-2021
FK Kauno Zalgiris
0 - 5
TNS
29-07-2021
TNS
5 - 1
FK Kauno Zalgiris
NK Domżale
1 1
Honka
1 0
20-07-2021
NK Domżale
1 - 1
Honka
29-07-2021
Honka
0 - 1
NK Domżale
Round 3
Santa Clara
2 1
Olimpija Lublana
0 0
05-08-2021
Santa Clara
2 - 0
Olimpija Lublana
12-08-2021
Olimpija Lublana
0 - 1
Santa Clara
Breidablik
2 1
Aberdeen
3 2
05-08-2021
Breidablik
2 - 3
Aberdeen
12-08-2021
Aberdeen
2 - 1
Breidablik
Ujpest
1 0
FC Basel
2 4
05-08-2021
Ujpest
1 - 2
FC Basel
12-08-2021
FC Basel
4 - 0
Ujpest
Cukaricki
3 1
Hammarby
1 5
05-08-2021
Cukaricki
3 - 1
Hammarby
12-08-2021
Hammarby
5 - 1
Cukaricki
Raków Częstochowa
0 1
Rubin Kazań
0 0
05-08-2021
Raków Częstochowa
0 - 0
Rubin Kazań
12-08-2021
Rubin Kazań
0 - 1
Raków Częstochowa
Shamrock Rovers
1 2
Teuta Durres
0 0
05-08-2021
Shamrock Rovers
1 - 0
Teuta Durres
12-08-2021
Teuta Durres
0 - 2
Shamrock Rovers
Hibernian
1 1
Rijeka
1 4
05-08-2021
Hibernian
1 - 1
Rijeka
12-08-2021
Rijeka
4 - 1
Hibernian
TNS
4 1
Viktoria Pilzno
2 3
05-08-2021
TNS
4 - 2
Viktoria Pilzno
12-08-2021
Viktoria Pilzno
3 - 1
TNS
FC Luzern
0 0
Feyenoord Rotterdam
3 3
05-08-2021
FC Luzern
0 - 3
Feyenoord Rotterdam
12-08-2021
Feyenoord Rotterdam
3 - 0
FC Luzern
Gent
2 1
Rigas Futbola skola
2 0
05-08-2021
Gent
2 - 2
Rigas Futbola skola
12-08-2021
Rigas Futbola skola
0 - 1
Gent
Spartak Trnawa
0 0
Maccabi Tel Awiw
0 1
05-08-2021
Spartak Trnawa
0 - 0
Maccabi Tel Awiw
12-08-2021
Maccabi Tel Awiw
1 - 0
Spartak Trnawa
FC Prishtina 2 0
Bodoe/Glimt
1 2
05-08-2021
FC Prishtina
2 - 1
Bodoe/Glimt
12-08-2021
Bodoe/Glimt
2 - 0
FC Prishtina
FC Kolos Kovalivka 0 0
Szachtior Karaganda
0 0
05-08-2021
FC Kolos Kovalivka
0 - 0
Szachtior Karaganda
10-08-2021
Szachtior Karaganda
0 - 0
FC Kolos Kovalivka
Śląsk Wrocław
2 0
Hapoel Be'er Szewa
1 4
05-08-2021
Śląsk Wrocław
2 - 1
Hapoel Be'er Szewa
12-08-2021
Hapoel Be'er Szewa
4 - 0
Śląsk Wrocław
Pacos Ferreira
4 0
Larne 0 1
05-08-2021
Pacos Ferreira
4 - 0
Larne
12-08-2021
Larne
1 - 0
Pacos Ferreira
Trabzonspor
3 1
Molde
3 1
05-08-2021
Trabzonspor
3 - 3
Molde
12-08-2021
Molde
1 - 1
Trabzonspor
AEL Limassol
1 0
FK Karabach
1 1
05-08-2021
AEL Limassol
1 - 1
FK Karabach
12-08-2021
FK Karabach
1 - 0
AEL Limassol
Laci
0 1
Anderlecht Bruksela
3 2
05-08-2021
Laci
0 - 3
Anderlecht Bruksela
12-08-2021
Anderlecht Bruksela
2 - 1
Laci
Dinamo Batumi
1 1
Sivasspor
2 1
05-08-2021
Dinamo Batumi
1 - 2
Sivasspor
12-08-2021
Sivasspor
1 - 1
Dinamo Batumi
Rosenborg Trondheim
6 2
NK Domżale
1 1
05-08-2021
Rosenborg Trondheim
6 - 1
NK Domżale
10-08-2021
NK Domżale
1 - 2
Rosenborg Trondheim
Vitesse
2 2
Dundalk
2 1
05-08-2021
Vitesse
2 - 2
Dundalk
12-08-2021
Dundalk
1 - 2
Vitesse
Maccabi Hajfa
7 0
HB Torshavn
2 1
05-08-2021
Maccabi Hajfa
7 - 2
HB Torshavn
12-08-2021
HB Torshavn
1 - 0
Maccabi Hajfa
Riga FC 0 4
Hibernians
1 1
05-08-2021
Riga FC
0 - 1
Hibernians
12-08-2021
Hibernians
1 - 4
Riga FC
Vojvodina
0 1
LASK Linz
1 6
05-08-2021
Vojvodina
0 - 1
LASK Linz
12-08-2021
LASK Linz
6 - 1
Vojvodina
Liteks Łowecz
4 1
Osijek
2 1
05-08-2021
Liteks Łowecz
4 - 2
Osijek
12-08-2021
Osijek
1 - 1
Liteks Łowecz
Elfsborg
1 4
FK Velez Mostar
1 1
05-08-2021
Elfsborg
1 - 1
FK Velez Mostar
12-08-2021
FK Velez Mostar
1 - 4
Elfsborg
FC Sochi
1 2
Partizan Belgrad
1 2
05-08-2021
FC Sochi
1 - 1
Partizan Belgrad
12-08-2021
Partizan Belgrad
2 - 2
FC Sochi
KuPS
1 4
FK Astana
1 3
05-08-2021
KuPS
1 - 1
FK Astana
12-08-2021
FK Astana
3 - 4
KuPS
Łokomotiw Płowdiw
1 2
FC Kopenhaga
1 4
05-08-2021
Łokomotiw Płowdiw
1 - 1
FC Kopenhaga
12-08-2021
FC Kopenhaga
4 - 2
Łokomotiw Płowdiw
Tobył Kostanaj
0 0
MSK Zilina
1 5
05-08-2021
Tobył Kostanaj
0 - 1
MSK Zilina
12-08-2021
MSK Zilina
5 - 0
Tobył Kostanaj
Bohemian FC
2 0
PAOK Saloniki
1 2
03-08-2021
Bohemian FC
2 - 1
PAOK Saloniki
12-08-2021
PAOK Saloniki
2 - 0
Bohemian FC
Linfield
1 1
CS Fola Esch
2 2
03-08-2021
Linfield
1 - 2
CS Fola Esch
12-08-2021
CS Fola Esch
2 - 1
Linfield
final
Santa Clara
2 0
Partizan Belgrad
1 2
19-08-2021
Santa Clara
2 - 1
Partizan Belgrad
26-08-2021
Partizan Belgrad
2 - 0
Santa Clara
Pacos Ferreira
1 0
Tottenham Hotspur
0 3
19-08-2021
Pacos Ferreira
1 - 0
Tottenham Hotspur
26-08-2021
Tottenham Hotspur
3 - 0
Pacos Ferreira
Anderlecht Bruksela
3 1
Vitesse
3 2
19-08-2021
Anderlecht Bruksela
3 - 3
Vitesse
26-08-2021
Vitesse
2 - 1
Anderlecht Bruksela
Feyenoord Rotterdam
5 1
Elfsborg
0 3
19-08-2021
Feyenoord Rotterdam
5 - 0
Elfsborg
26-08-2021
Elfsborg
3 - 1
Feyenoord Rotterdam
Sivasspor
1 0
FC Kopenhaga
2 5
19-08-2021
Sivasspor
1 - 2
FC Kopenhaga
26-08-2021
FC Kopenhaga
5 - 0
Sivasspor
Jablonec
5 3
MSK Zilina
1 0
19-08-2021
Jablonec
5 - 1
MSK Zilina
26-08-2021
MSK Zilina
0 - 3
Jablonec
PAOK Saloniki
1 2
Rijeka
1 0
19-08-2021
PAOK Saloniki
1 - 1
Rijeka
26-08-2021
Rijeka
0 - 2
PAOK Saloniki
Rennes
2 3
Rosenborg Trondheim
0 1
19-08-2021
Rennes
2 - 0
Rosenborg Trondheim
26-08-2021
Rosenborg Trondheim
1 - 3
Rennes
FC Basel
3 1
Hammarby
1 3
19-08-2021
FC Basel
3 - 1
Hammarby
26-08-2021
Hammarby
3 - 1
FC Basel
CS Fola Esch
1 1
Kajrat Ałmaty
4 3
19-08-2021
CS Fola Esch
1 - 4
Kajrat Ałmaty
26-08-2021
Kajrat Ałmaty
3 - 1
CS Fola Esch
Trabzonspor
1 0
AS Roma
2 3
19-08-2021
Trabzonspor
1 - 2
AS Roma
26-08-2021
AS Roma
3 - 0
Trabzonspor
Hapoel Be'er Szewa
0 1
Anorthosis
0 3
19-08-2021
Hapoel Be'er Szewa
0 - 0
Anorthosis
26-08-2021
Anorthosis
3 - 1
Hapoel Be'er Szewa
Żalgiris Wilno
2 0
Bodoe/Glimt
2 1
19-08-2021
Żalgiris Wilno
2 - 2
Bodoe/Glimt
26-08-2021
Bodoe/Glimt
1 - 0
Żalgiris Wilno
FK Neftczi
3 0
Maccabi Hajfa
3 4
19-08-2021
FK Neftczi
3 - 3
Maccabi Hajfa
26-08-2021
Maccabi Hajfa
4 - 0
FK Neftczi
LASK Linz
1 2
St.Johnstone
1 0
19-08-2021
LASK Linz
1 - 1
St.Johnstone
26-08-2021
St.Johnstone
0 - 2
LASK Linz
Riga FC 1 1
Lincoln Red Imps FC
1 3
19-08-2021
Riga FC
1 - 1
Lincoln Red Imps FC
26-08-2021
Lincoln Red Imps FC
3 - 1
Riga FC
Viktoria Pilzno
2 0
Liteks Łowecz
0 3
19-08-2021
Viktoria Pilzno
2 - 0
Liteks Łowecz
26-08-2021
Liteks Łowecz
3 - 0
Viktoria Pilzno
FK Karabach
1 3
Aberdeen
0 1
19-08-2021
FK Karabach
1 - 0
Aberdeen
26-08-2021
Aberdeen
1 - 3
FK Karabach
Flora Tallinn
4 1
Shamrock Rovers
2 0
19-08-2021
Flora Tallinn
4 - 2
Shamrock Rovers
26-08-2021
Shamrock Rovers
0 - 1
Flora Tallinn
Raków Częstochowa
1 0
Gent
0 3
19-08-2021
Raków Częstochowa
1 - 0
Gent
26-08-2021
Gent
3 - 0
Raków Częstochowa
KuPS
0 0
Union Berlin
4 0
19-08-2021
KuPS
0 - 4
Union Berlin
26-08-2021
Union Berlin
0 - 0
KuPS
Szachtior Karaganda
1 0
Maccabi Tel Awiw
2 2
19-08-2021
Szachtior Karaganda
1 - 2
Maccabi Tel Awiw
26-08-2021
Maccabi Tel Awiw
2 - 0
Szachtior Karaganda
Pokaż pełną drabinkę Ukryj drabinkę
Round 1
Connah's Quay
2 0
Alashkert FC
2 1
07-07-2021
Connah's Quay
2 - 2
Alashkert FC
14-07-2021
Alashkert FC
1 - 0
Connah's Quay
Dinamo Zagrzeb
3 2
Valur
2 0
07-07-2021
Dinamo Zagrzeb
3 - 2
Valur
13-07-2021
Valur
0 - 2
Dinamo Zagrzeb
Teuta Durres
0 0
Sheriff Tyraspol
4 1
07-07-2021
Teuta Durres
0 - 4
Sheriff Tyraspol
13-07-2021
Sheriff Tyraspol
1 - 0
Teuta Durres
Maccabi Hajfa
1 0
Kajrat Ałmaty
1 2
07-07-2021
Maccabi Hajfa
1 - 1
Kajrat Ałmaty
14-07-2021
Kajrat Ałmaty
2 - 0
Maccabi Hajfa
Łudogorec Razgrad
1 1
Szachcior Soligorsk
0 0
07-07-2021
Łudogorec Razgrad
1 - 0
Szachcior Soligorsk
13-07-2021
Szachcior Soligorsk
0 - 1
Łudogorec Razgrad
Malmoe FF
1 1
Riga FC 0 1
07-07-2021
Malmoe FF
1 - 0
Riga FC
13-07-2021
Riga FC
1 - 1
Malmoe FF
Slovan Bratysława
2 1
Shamrock Rovers
0 2
07-07-2021
Slovan Bratysława
2 - 0
Shamrock Rovers
13-07-2021
Shamrock Rovers
2 - 1
Slovan Bratysława
Bodoe/Glimt
2 0
Legia Warszawa
3 2
07-07-2021
Bodoe/Glimt
2 - 3
Legia Warszawa
14-07-2021
Legia Warszawa
2 - 0
Bodoe/Glimt
Dinamo Tbilisi
1 1
FK Neftczi
2 2
07-07-2021
Dinamo Tbilisi
1 - 2
FK Neftczi
14-07-2021
FK Neftczi
2 - 1
Dinamo Tbilisi
Shkendija Tetowo
0 0
Mura 1 5
06-07-2021
Shkendija Tetowo
0 - 1
Mura
13-07-2021
Mura
5 - 0
Shkendija Tetowo
CS Fola Esch
2 0
Lincoln Red Imps FC
2 5
06-07-2021
CS Fola Esch
2 - 2
Lincoln Red Imps FC
13-07-2021
Lincoln Red Imps FC
5 - 0
CS Fola Esch
CFR Cluj
3 1
Borac Banja Luka
1 2
06-07-2021
CFR Cluj
3 - 1
Borac Banja Luka
13-07-2021
Borac Banja Luka
2 - 1
CFR Cluj
Żalgiris Wilno
3 2
Linfield
1 1
06-07-2021
Żalgiris Wilno
3 - 1
Linfield
13-07-2021
Linfield
1 - 2
Żalgiris Wilno
HJK Helsinki
3 4
Budućnost Podgorica 1 0
06-07-2021
HJK Helsinki
3 - 1
Budućnost Podgorica
13-07-2021
Budućnost Podgorica
0 - 4
HJK Helsinki
Ferencvaros
3 3
FC Prishtina 0 1
06-07-2021
Ferencvaros
3 - 0
FC Prishtina
13-07-2021
FC Prishtina
1 - 3
Ferencvaros
Flora Tallinn
2 3
Hibernians
0 0
06-07-2021
Flora Tallinn
2 - 0
Hibernians
13-07-2021
Hibernians
0 - 3
Flora Tallinn
Round 2
Olympiakos Pireus
1 1
FK Neftczi
0 0
21-07-2021
Olympiakos Pireus
1 - 0
FK Neftczi
28-07-2021
FK Neftczi
0 - 1
Olympiakos Pireus
Legia Warszawa
2 1
Flora Tallinn
1 0
21-07-2021
Legia Warszawa
2 - 1
Flora Tallinn
27-07-2021
Flora Tallinn
0 - 1
Legia Warszawa
PSV Eindhoven
5 2
Galatasaray Stambuł
1 1
21-07-2021
PSV Eindhoven
5 - 1
Galatasaray Stambuł
28-07-2021
Galatasaray Stambuł
1 - 2
PSV Eindhoven
Slovan Bratysława
0 2
Young Boys Berno
0 3
21-07-2021
Slovan Bratysława
0 - 0
Young Boys Berno
28-07-2021
Young Boys Berno
3 - 2
Slovan Bratysława
Mura 0 1
Łudogorec Razgrad
0 3
21-07-2021
Mura
0 - 0
Łudogorec Razgrad
28-07-2021
Łudogorec Razgrad
3 - 1
Mura
Malmoe FF
2 2
HJK Helsinki
1 2
21-07-2021
Malmoe FF
2 - 1
HJK Helsinki
27-07-2021
HJK Helsinki
2 - 2
Malmoe FF
Kajrat Ałmaty
2 0
Crvena Zvezda Belgrad
1 5
21-07-2021
Kajrat Ałmaty
2 - 1
Crvena Zvezda Belgrad
28-07-2021
Crvena Zvezda Belgrad
5 - 0
Kajrat Ałmaty
Celtic Glasgow
1 1
FC Midtjylland
1 2
20-07-2021
Celtic Glasgow
1 - 1
FC Midtjylland
28-07-2021
FC Midtjylland
2 - 1
Celtic Glasgow
Rapid Wiedeń
2 0
Sparta Praga
1 2
20-07-2021
Rapid Wiedeń
2 - 1
Sparta Praga
28-07-2021
Sparta Praga
2 - 0
Rapid Wiedeń
Dinamo Zagrzeb
2 1
Omonia Nikozja
0 0
20-07-2021
Dinamo Zagrzeb
2 - 0
Omonia Nikozja
27-07-2021
Omonia Nikozja
0 - 1
Dinamo Zagrzeb
Ferencvaros
2 3
Żalgiris Wilno
0 1
20-07-2021
Ferencvaros
2 - 0
Żalgiris Wilno
27-07-2021
Żalgiris Wilno
1 - 3
Ferencvaros
Lincoln Red Imps FC
1 0
CFR Cluj
2 2
20-07-2021
Lincoln Red Imps FC
1 - 2
CFR Cluj
28-07-2021
CFR Cluj
2 - 0
Lincoln Red Imps FC
Alashkert FC
0 1
Sheriff Tyraspol
1 3
20-07-2021
Alashkert FC
0 - 1
Sheriff Tyraspol
28-07-2021
Sheriff Tyraspol
3 - 1
Alashkert FC
Round 3
Dinamo Zagrzeb
1 1
Legia Warszawa
1 0
04-08-2021
Dinamo Zagrzeb
1 - 1
Legia Warszawa
10-08-2021
Legia Warszawa
0 - 1
Dinamo Zagrzeb
Ferencvaros
2 0
Slavia Praga
0 1
04-08-2021
Ferencvaros
2 - 0
Slavia Praga
10-08-2021
Slavia Praga
1 - 0
Ferencvaros
Spartak Moskwa
0 0
Benfica Lizbona
2 2
04-08-2021
Spartak Moskwa
0 - 2
Benfica Lizbona
10-08-2021
Benfica Lizbona
2 - 0
Spartak Moskwa
Crvena Zvezda Belgrad
1 0
Sheriff Tyraspol
1 1
03-08-2021
Crvena Zvezda Belgrad
1 - 1
Sheriff Tyraspol
10-08-2021
Sheriff Tyraspol
1 - 0
Crvena Zvezda Belgrad
Olympiakos Pireus
1 2
Łudogorec Razgrad
1 2
03-08-2021
Olympiakos Pireus
1 - 1
Łudogorec Razgrad
10-08-2021
Łudogorec Razgrad
2 - 2
Olympiakos Pireus
CFR Cluj
1 1
Young Boys Berno
1 3
03-08-2021
CFR Cluj
1 - 1
Young Boys Berno
10-08-2021
Young Boys Berno
3 - 1
CFR Cluj
PSV Eindhoven
3 1
FC Midtjylland
0 0
03-08-2021
PSV Eindhoven
3 - 0
FC Midtjylland
10-08-2021
FC Midtjylland
0 - 1
PSV Eindhoven
Genk
1 1
Szachtar Donieck
2 2
03-08-2021
Genk
1 - 2
Szachtar Donieck
10-08-2021
Szachtar Donieck
2 - 1
Genk
Malmoe FF
2 2
Rangers
1 1
03-08-2021
Malmoe FF
2 - 1
Rangers
10-08-2021
Rangers
1 - 2
Malmoe FF
Sparta Praga
0 1
AS Monaco
2 3
03-08-2021
Sparta Praga
0 - 2
AS Monaco
10-08-2021
AS Monaco
3 - 1
Sparta Praga
final
Benfica Lizbona
2 0
PSV Eindhoven
1 0
18-08-2021
Benfica Lizbona
2 - 1
PSV Eindhoven
24-08-2021
PSV Eindhoven
0 - 0
Benfica Lizbona
Young Boys Berno
3 3
Ferencvaros
2 2
18-08-2021
Young Boys Berno
3 - 2
Ferencvaros
24-08-2021
Ferencvaros
2 - 3
Young Boys Berno
Malmoe FF
2 1
Łudogorec Razgrad
0 2
18-08-2021
Malmoe FF
2 - 0
Łudogorec Razgrad
24-08-2021
Łudogorec Razgrad
2 - 1
Malmoe FF
Red Bull Salzburg
2 2
Broendby IF
1 1
17-08-2021
Red Bull Salzburg
2 - 1
Broendby IF
25-08-2021
Broendby IF
1 - 2
Red Bull Salzburg
Sheriff Tyraspol
3 0
Dinamo Zagrzeb
0 0
17-08-2021
Sheriff Tyraspol
3 - 0
Dinamo Zagrzeb
25-08-2021
Dinamo Zagrzeb
0 - 0
Sheriff Tyraspol
AS Monaco
0 2
Szachtar Donieck
1 2
17-08-2021
AS Monaco
0 - 1
Szachtar Donieck
25-08-2021
Szachtar Donieck
2 - 2
AS Monaco
Pokaż pełną drabinkę Ukryj drabinkę
Bodoe/Glimt Terminarz
maj 2024
Najlepsi strzelcy Bodoe/Glimt
Wszystkie
Home
Away
Nazwa
Wartość
Procent
Zdobytych bramek
238
Średnio na mecz: 2.31
Straconych bramek
109
Średnio na mecz: 1.06
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola
58
Meczów, w których drużyna nie straciła gola
36
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika
3.37
Wygranych meczów do zera (WTN)
34
Przegranych meczów do zera (LTN)
9
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach
47
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach
21
Wszystkie
Home
Away
Statystyka meczów, które drużyna Bodoe/Glimt wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.
Nazwa
1. golem
2. golami
3. golami
4 i więcej golami
Wygranych
17
20
16
10
Przegranych
9
5
1
1
Lista najczęstszych wyników meczów w lidze
Wyniki
Liczba
Procent
2-0
8
2-2
6
1-1
6
4-1
5
2-1
4
1-0
4
3-0
3
5-0
2
5-4
1
7-2
1
5-1
1
3-2
1
0-1
1
2-3
1
7-0
1